Pokladní systémy

ŽÁDNÉ MĚSÍČNÍ POPLATKY - VAŠE NEJLEPŠÍ VOLBA

Pokladny STANDARD

Tlačítkové pokladny představují jednoduché nekomplikované řešení, které zvládne obsloužit i konzervativnější uživatel. Jsou vhodné zejména pro ty, kteří jsou na tlačítkové pokladny již zvyklí a nechtějí přecházet na jiné technologie.

Pokladny Standard jsou plně v souladu s legislativou EET a dalšími souvisejícími zákony a předpisy. V tomto zařízení se potkává jednoduchý, ale elegantní design přenosné tlačítkové pokladny vybavené integrovanou tiskárnou s technologickou vyspělostí dnešní doby, která v sobě skrývá vlastnosti mnohem robustnějších pokladních systémů, umí moderně komunikovat s Vaším počítačem, a samozřejmě s finanční správou.  

Pokladnám zajišťujeme Servis a zákaznickou podporu.  

Pokladny Standard nabízíme ve dvou verzích: Standard mini a Standard
Standard mini je svým tvarem a hmotností sice předurčená k mobilnímu použití, ale díky své optické robustnosti může být umístěna i na stabilním prodejním místě, které má nouzi o prostor. Pokladna váží 600g, má integrovanou tiskárnu o šířce kotoučku 58mm a akumulátor, který zajistí tisk více než 250 účtenek, takže může klidně obsloužit celou směnu. Komunikace na server EET probíhá bezdrátově prostřednictvím wifi.

Standard, je větší variantou pokladny mini. Větší tlačítka, větší rozměr klávesnice usnadňuje markování v provozu s větší frekvencí prodejů. Vestavěný akumulátor zajistí bez přerušení provoz i v případě výpadku proudu, a možnost připojit pokladnu na internet prostřednictvím kabelu, zase zajistí spolehlivější přenos na server EET. Nicméně pokud Váš dodavatel internetu selže můžete dál zůstat připojení díky vestavěnému modulu wifi.

Kompaktní pokladny All-in-one, včetně pokladního SW EET-POS.cz

Bez měsíčního poplatku, bez paušálů!  -  Opravdu "vše v jednom" za vynikající ceny!

EET-POS.CZ JE PŘEHLEDNÁ POKLADNÍ APLIKACE BEZ PAUŠÁLŮ - BEZ MĚSÍČNÍCH POPLATKŮ.

  • Nehraje si na žádné složitosti, používá jasně a logicky to, na co jsou pokladní zvyklí z „tlačítkových“ pokladen, z běžného pokladního software.
  • Aplikace je „štíhlá“ – má nízké nároky na výkon HW a na datovou komunikaci.
  • Aplikace zcela odpovídá požadavkům EET a je vyvinuta pro české podmínky a české prostředí. Splňuje požadavky pro práci on-line i off-line.
  • Umožňuje „rychlý prodej“ jen zadáním částky k příslušnému zboží, nebo k sazbě DPH.
  • Zkušenost vývojářů aplikace z dalších trhů s evidencí tržeb je zárukou bezchybného fungování. 

IDT800

Elegantní pokladna - „vše v jednom“. Pohledný, praktický design, tenká, nízká základna s integrovanou tiskárnou - 58 mm a zákaznickým displejem. Tato malá úhledná pokladna má i tlačítkovou klávesnici a všechny porty potřebné pro připojení periferií! IDT800 šetří prostor a zároveň umožňuje snadnou instalaci, práci  i správu. 

S kapacitním dotykovým displejem velikosti 8" a s OS Android. IDT800 byla vyvinuta speciálně pro použití s pokladním software a je výsledkem desetiletí zkušeností s výrobou pokladen a jejich příslušenství.

Svojí elegancí a malým rozměrem je přímo určena prodejnám s krásnými věcmi, butikům, obchodům s omezeným místem na pultu.

ANYPOS100

Pokladní terminál „vše v jednom“, včetně pokladního SW EET-POS.cz. V hliníkovém korpusu je integrována tiskárna – 80 mm s řezačkou a zákaznický displej. Terminál byl vyvinut speciálně pro použití s pokladním software a je výsledkem desetiletí zkušeností s výrobou pokladen a jejich příslušenství. S kapacitním dotykovým displejem velikosti 9,7 ", s OS Android. 

Svojí kompaktní konstrukcí šetří terminál prostor a zároveň umožňuje snadnou instalaci, práci i správu. Jednoduché je připojení pokladní zásuvky, čtečky čárových kódů atd.   

Dokonalý kapacitní dotykový panel poskytuje velké uživatelské pohodlí a to i díky tomu, že je možné si ho naklopit do správného úhlu pro práci. Vodovzdorná konstrukce odolá i polití.